Przejdź do treści

NOTA PRAWNA

Dostęp i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza bezwarunkową akceptację zasad jej użytkowania.
  1. Właścicielem niniejszego serwisu internetowego jest LFM Sp. z o. o., ul. Tęczowa 24/o1, 62-064 Plewiska, NIP: 7773252463, REGON: 361969589, KRS: 0000566424.
  2. LFM Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w niniejszym serwisie internetowym były kompletne, rzetelne i aktualne. W przypadku zauważenia błędu lub niezgodności prosimy o kontakt z administratorem serwisu na adres: biuro@webpack.pl
  3. LFM Sp. z o.o. nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy na stronach internetowych serwisu lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o te informacje.
  4. Ceny podane w niniejszym serwisie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów polskiego Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń przeciwko LFM Sp. z o.o., w tym jakichkolwiek roszczeń o zawarcie lub wykonanie umowy.
  5. Struktura serwisu internetowego oraz zawarte na niej materiały chronione są prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83). Kopiowanie oraz rozpowszechnianie całości lub części materiałów zamieszczonych w serwisie bez zgody LFM Sp. z o.o. jest zabronione.
  6. Materiały zawarte na niniejszej stronie można kopiować, przechowywać oraz drukować wyłącznie w celach niekomercyjnych i tylko na własny użytek. LFM Sp. z o.o. nie zezwala na jakiekolwiek rozpowszechnianie tak skopiowanych materiałów, w szczególności na ich zamieszczanie w innych serwisach internetowych.
  7. Każde użycie w celach komercyjnych materiałów zawartych na niniejszym serwisie internetowym, wymaga uzyskania pisemnej zgody LFM Sp. z o.o. Poprzez użycie materiałów w celach komercyjnych rozumie się jakiekolwiek rozpowszechnianie w formie papierowej lub elektronicznej np. kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, publikowanie, prezentowanie materiałów z niniejszego serwisu w całości lub części.
  8. LFM Sp. z o.o. nie wyraża zgody na prezentowanie niniejszego serwisu internetowego na innych serwisach internetowych.
  9. LFM Sp. z o.o. oraz Administrator serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczone na innych stronach internetowych umieszczone pod linkami odwołującymi się do tych stron oraz nie gwarantuje aktualności materiałów zamieszczonych na tych stronach.